Geur van de maand oktober: maar liefst 3 Geuren van de Maand met 25% korting!
De maand oktober staat bij Kloosterhuis Wonen en Cadeaus volledig in het teken van het ultieme herfstgevoel, gezelligheid en warme luxe. Om het najaar extra goed te vieren, hebben we deze maand niet twee, maar maar liefst drie Geuren van de Maand die u direct met 25 procent korting kunt proberen!
Onze geuren van de maand oktober:
Cashmere: Een heerlijke, fluweelzachte geur van warme kasjmier, zachte jasmijn en een vleugje rustgevende vanille. Hul uw interieur in pure luxe en geborgenheid.
Patchouli Crème: Een rijke en romige compositie waarin diepe, aardse patchouli gecombineerd wordt met zoete vanille en zachte houtnoten voor een verfijnde, warme sfeer.
Santal Myrrh: Een krachtige, mysterieuze geur waarin exotisch sandelhout en rijke mirre samenkomen met een subtiele touch van specerijen. Perfect voor een sfeervolle herfstavond.
Alle drie de geuren zijn uitgevoerd in het herkenbare, stijlvolle design met een luxe donkerhouten deksel. De hele maand oktober profiteert u van 25 procent korting op alle formaten van deze drie topgeuren.
Sfeervolle herfsttip Regen op het raam en de kachel aan? Een WoodWick kaars met het rustgevende, knisperende geluid van een haardvuur maakt een knusse herfstavond op de bank helemaal compleet. Met de actie van deze maand geeft u (of uzelf!) bovendien een van deze luxe geuren cadeau voor een hele scherpe prijs.
Kom langs in onze winkel in Winschoten of bestel de Geuren van de Maand direct in onze webshop. De korting is al in de prijs verrekend.













